KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13989253
nr 1398 9253
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, stilleben. Olja på pannå, 51x61cm, yttermått inklusive ram: 71x81cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 24 maj 2021
kl 19:20:23
700 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.000 kr